6. září 2024, Tadeáš Mima a FAC Wien, Foto: FAC Wien

Příprava během pauzy: Vyškov remizoval s FAC Vídeň

Bojovnou prověrku mají za sebou fotbalisté Vyškova. Reprezentační přestávku využili k herní přípravě, která měla podobu zápasu s týmem druhé rakouské ligy FAC Vídeň. Čtvrteční měření sil nabídlo zajímavé situace, žádná z nich ovšem neznamenala gól, a tak se soupeři rozešli smírně 0:0.
přát. Příprava 2024/25, 5. 9. 2024 18:00

FAC Wien

0:0

(0:0)

MFK Vyškov

Vstup do zápasu byl oboustranně vyrovnaný, oba mančafty si nic nedarovaly. Obrana FAC tak působila poměrně pevně a Vyškov střílel spíše méně často. Rakušané se přitom dostávali do tempa a snažili se dostávat dopředu. To se jim podařilo ke konci poločasu zásluhou Neumanna, který z hranice pokutového území pálil těsně nad břevno.

Možnost napravit zaváhání dostal Neumann v 53. minutě, nicméně tentokrát nepřekonal brankáře. Podobně neuspěl ani Gabbichler o pár minut později a následovaly i další nepříjemné momenty pro MFK. Postupem času však souboje přitvrdily a Jihomoravané zkoušeli hrozit, jenže bez gólového efektu. Solidní test během reprezentační pauzy tak dopadl 0:0.